Kontakt oss

Anleggsgartnermester Wikholm AS

Olsvikskjenet 141
5184 Olsvik, Norway
Åpne i Google Maps | Kontaktpersoner

+47 55 50 17 00
anders@wikholm.no

Stein Wikholm

Eier / Prosjektleder / Styremedlem
918 33 681
stein@wikholm.no

Anders Garnes

Daglig leder
922 20 055
anders@wikholm.no

André Pletten

Prosjektleder / Kalkulatør
982 62 977
andre@wikholm.no

Freddy Jonsson

Prosjektleder / Kalkulatør
908 40 849
freddy@wikholm.no

Stephen Parsi

Anleggsleder
918 33 659
stephen@wikholm.no

Jan Leuschner

Anleggsleder
908 99 682
janl@wikholm.no

Thor-André Wikholm

Anleggsleder
982 62 975
t-a@wikholm.no

Endre Kolås

Anleggsleder
950 29 788
endre@wikholm.no

Rafal Galinski

Anleggsleder
462 36 583
rafal@wikholm.no

Jarle Rondestveit

Prosjektleder vedlikeholdsavdelingen
918 33 679
jarle@wikholm.no

Tore Garnes

Prosjektleder vedlikeholdsavdelingen
918 89 293
tore@wikholm.no

Vidar Berentsen

Innkjøpsansvarlig
918 33 658
vidar@wikholm.no

Anne Solvåg

Økonomisjef
55 50 17 00
anne@wikholm.no

Stian Tveit Kiberg

Hovedverneombud
474 62 198
stian@wikholm.no

Birte Holmedal

HR-leder / Bærekraftsrådgiver
915 86 073
birte@wikholm.no

Anleggsgartnermester Wikholm AS

Vi er en stolt håndverksbedrift. Vi utfører vårt arbeid med fremtidsrettet fokus på miljø og bærekraft. De ansatte er vår viktigste ressurs. Vi engasjerer oss sterkt i opplæring og utdanning innen anleggsgartnerfaget.

lukk

Kontakt oss

Tlf: 55 50 17 00
anders@wikholm.no


lukk

Bestill time

Vi har ledig kapasitet. Fyll ut bestillingsskjemaet og vi svarer deg omgående.